rychla půjčka připoměla

Těsně před koncem první půle však přišla chyba domácí obrany, kdy se hráči špatně domluvili na odehrání centrovaného míče, který proletěl podél branky až na zadní tyč, kde zůstal nepokrytý Richard Husovský, který pohodlně vyrovnal. Rychlí útočníci Sobotína se po pár dotycích dostali až do půjčka připoměla naší šestnáctky a pro jednoho z nich již nebyl problém z blízka prostřelit bezmocného Lejsala. Tato situace zkomplikovala chystané změny v sestavě a naše útočné choutky vzaly za své. Druhý poločas jsme začali obezřetně ze zadu a domácí hráče nepouštěli do šancí. Ta si ale už další tutovku nedokázala vypracovat a Hajda si se střelami z půjčka připoměla dálky poradil. V té největší minul po půjčka připoměla předskočení obránce hlavou odkrytou bránu Broňa Rudolf, dalším smolařem byl se svými hlavičkovými pokusy Roman Burkuš. minutě Plšek precizně zahraným rohovým kopem našel na zadní tyči osamoceného D. VÝSLEDKY TURNAJE: BĚLÁ - TULOWICE 2:1 LIPOVÁ - HANUŠOVICE 0:4 BĚLÁ - LIPOVÁ 3:0 TULOWICE - HANUŠOVICE 0:1 BĚLÁ - HANUŠOVICE 0:0 TULOWICE - LIPOVÁ 0:1 Pořadí: 1. Burkuš a hlavičkou k tyčce rozradostnil hlouček hostujících fanoušků - 0:1 půjčka připoměla. S rychle přibývajícím sněhem též rychle ubývalo sil a tak se na hřiště musel v závěrečných minutách podívat i trenér Burkuš. Glac hlavou míč na rozběhnutého Woitka, kterému nedělalo sebemenší problém rozvlnit síť Lejsalovy brány podruhé - 2:0. Ne všichni hráči předvedli svůj standart na který jsme u nich byli zvyklí, ale i přesto byl celkový projev mužstva mnohem bojovnější než v předchozích přípravných zápasech. Sestava: Juřátek - Lejsal, Keltner V. Hráči nastupovali k zápasu na totálně rozměklém trávníku, který se pomalu ale jistě ztrácel pod prvními sněhovými vločkami. Bělá - Velké Kunětice SO 01. Po vyrovnání jsme se soustředili hlavně na pozornou obranu a podnikali občasné výpady na půli soupeře. Většina z nich patřila hráčům Červené Vody, kteří podrážděně reagovali na některé nepřesné výroky rozhodčího v jejich neprospěch. Hosté ovšem vzápětí zásluhou J půjčka připoměla. Aby toho nebylo málo, za dalších 5 minut se po naší chybě na půlící čáře dostali hráči Písečné do dalšího brejku. A potvrdilo se to i tentokrát. - Zemánek, Knoz, Juhaňák, Morong - Burkuš J půjčka připoměla. Utkání se stalo koncertem našeho veterána Romana Burkuše, který si před novou sezonou odchod do fotbalového důchodu opět rozmyslel a v tomto utkání jednoznačně ukázal, jakou mají jeho zkušenosti pro nás cenu - pět vstřelených branek z celkového počtu osmi myslím hovoří za vše. Pár minut před půlí Jelenovi vypadl z rukou padající míč přímo na půjčka připoměla nohu domácího kanonýra Glozygy, který však velkorysou nabídku k otevření nevyužil a těsně minul naši bránu.  9001